Radni Rady Gminy Łączna kadencja 2018 - 2024

2018-12-11 1006
Art. czytany: 3798 razy

1. Przewodniczący Rady Gminy - mgr Monika Pająk
2. Wiceprzewodniczący Rady Gminy - Andrzej Wisowaty

3. Chaba Edward
4. Cieślik Halina
5. Janik Tomasz
6. Januchta Jacek
7. Krawczyńska Bogusława
8. Ledwójcik Tadeusz
9. Litwiński Sławomir
10. Mendak Dariusz
11. Nyga Mirosław
12. Kałuziński Paweł do 31 grudnia 2019r.
Piwowar Bernarda od 22 marca 2020r.
13. Siewierska Marta
14. Wykrota Edmund
15. Żaczek Jolanta do 31 lipca 2022r.
Piwowarczyk Karol od 23 listopada 2022r.